Par mums

Respilon®

Vīzija

RESPILON® sadarbojas ar uzņēmumiem no daudzām nozarēm visā pasaulē, kuri atbalsta mūsu redzējumu par nanošķiedru produktu radīšanu veselības aizsardzībai. Mēs piegādājam vismodernākās tehnoloģijas un produktus, kas rada pievienoto vērtību mūsu partneru biznesam un samazina ražošanas procesa ietekmi uz vidi.

Elpošana … dzīvības spēks … bez tā dzīve nebūtu iespējama. Katrs ieelpa, ko veicat, ir vērtīga un dod dzīvību, nevienam nekad nevajadzētu samierināties ar smogu, emisijām, alergēniem, vīrusiem, baktērijām un daudziem citiem gaisa piesārņotājiem.

Gaisa kvalitāte mūsdienās var būt slikta, un neatkarīgi no tā, cik ļoti mēs cenšamies sakopt vidi un mazināt ietekmi uz to, tas prasa laiku. Apkārtējā vide tika piesārņota daudzu gadu garumā, un tā attīrīšana prasīs daudzus gadus.

Mēs vēlamies, lai gaiss būtu pēc iespējas drošāks un tīrāks, bez piesārņotājiem un alergēniem, lai aizsargātu ikvienu. Mūsu misija ir nodrošināt aizsardzību pret nevēlamu smogu, emisijām, alergēniem, vīrusiem, baktērijām un daudziem citiem gaisā esošiem piesārņotājiem, kas var veicināt slimības.

Jo dzīve ir tā vērts, jūsu, mūsu un ikviena.

RESPILON ražošanas līnija