Respilon VK

VK produktu sērija
Unikāli pašsterilizējoši respiratori

Respiratoru nākotne ir klāt!

Izvēlieties unikālu aizsardzību, kas ne tikai noķer vīrusus, bet arī deaktivizē tos. VK sērijas respiratori apvieno membrānas priekšrocības un patentētu paātrināta vara oksīda tehnoloģiju. Rezultāts ir revolucionāri pašsterilizējoši respiratori tipiskā vara krāsā. Tie aizsargā jūs un apkārtni.

Piešķiriet savai imunitātei papildus ugunsmūri. Dodiet viņam VK sērijas respiratorus.

Kā darbojas VK sērija ?

VK respiratori darbojas pēc dubultās barjeras principa. Nano membrāna darbojas kā uzticams drošības filtrs. To nevar ieraudzīt ar cilvēka aci, bet tas noķer līdz 99,9% vīrusu, ko apstiprina Amerikas laboratorijas Nelson Labs testu rezultāti. Paātrināti vara oksīda slāņi gan respiratora iekšpusē, gan ārpus tā rūpēsies par notverto vīrusu dezaktivēšanu. Jūs aizsargājat savu apkārtni un sevi.

Jūs aizsargājat savu vidi un sevi

Noķert un deaktivizēt. To, ko uztver nano membrāna no abām masku pusēm, tiek deaktivizēts ar paātrinātu vara oksīdu. VK sērijas respiratori satur paātrinātu vara oksīda slāni gan iekšpusē, gan ārpusē, tāpēc tie nodrošina lielisku aizsardzību abos virzienos. Tie deaktivizē vīrusus, kas nāk no ārējās vides vai no paša lietotāja, ja viņš ir inficēts. Tikai tad, ja esat drošībā, neapdraudēsiet citus.

Atkārtoti lietojams

Pateicoties unikālajai tehnoloģijai, VK respiratori ir pašsterilizējoši. Tie ir vairāk nekā praktiski. Jūs varat tos noņemt un uzvilkt, atkal un atkal. Tie neprasa nekādu papildus kopšanu. Jums jāievēro tikai instrukcijā aprakstītās valkāšanas vadlīnijas. Ja jūs lietojat respiratoru 5-6 stundas dienā, tad varat to izmantot veselu nedēļu. Citiem vārdiem sakot, kopā ap 30 stundām. Ir svarīgi, lai respirators cieši piegulētu sejai un nerastos nodiluma pazīmes.

VK RespiPro

Pec Pasaules Veselības Organizācijas ieteikumiem šim konkrētajam respiratoram nominālais filtrācijas koeficients ir tāds pats kā nominālais filtrācijas koeficients FFP2, kas norādīts EN 149:2001 + A1:2009.

nanofiber membrāna

uztver 99,7 – 99,9% vīrusu

FFP2 filtrēšanas efekts

VK RespiPro ir sertificēts saskaņā ar ES standartu RFU 02.075 ver. 2.
Paātrināts vara oksīds vīrusa dezaktivēšanai

M un L izmērs

Īpaši mazs svars tikai 3,2 g (M izmērs) un 3,7 g (L izmērs)