Tehnoloģija

Nano šķiedras

Nano šķiedru tehnoloģijai ir izcilas īpašības, kas padara to vērtīgu gandrīz neierobežotā skaitā lietojumu. Mēs palīdzējām parādīt, kā šo jauno tehnoloģiju var izmantot produktos, kurus patērētāji lieto katru dienu.

Tehnoloģija mainās katru dienu, kad tiek veikti jauni atklājumi, un produkti tiek atjaunināti un uzlaboti. Mūsu produktu nanošķiedras ne tikai izceļ to, kas nākotnē var būt citiem sabiedrībai piedāvātajiem produktiem, bet arī parāda, kā tehnoloģijai var būt pasīva, bet ļoti svarīga ietekme.

RESPILON® grupa nepārtraukti paplašina tirgū ieviestos jauninājumus, kas būtiski ietekmē patērētājus.

Sadarbībā ar globālo pētniecības un attīstības komandu tīklu mēs varam radīt unikālus risinājumus pēc pieprasījuma, lai tie atbilstu patērētāju vajadzībām.

Nano šķiedras membrānas

Nano šķiedru membrānas satur ārkārtīgi blīvu šķiedru tīklu, kura diametrs ir 1000 reižu mazāks nekā cilvēka matiem.

Šīs šķiedras ir ārkārtīgi izturīgas un veido izturīgu struktūru. Šo funkciju kombinācija var apturēt pat mazākās cietās un šķidro daļiņu veidošanos.

Ko tas nozīmē praksē ?
Nano šķiedru membrānas filtri ir iekļauti dažādos produktos, nodrošinot drošu aizsardzību pret infekcijām, alerģijām, piesārņojumiem un citām kaitīgām daļiņām.

Pateicoties izturībai un izturībai, šie membrānas filtri spēj piedāvāt aizsardzību pret dzīvības piesārņotājiem. Mēs piedāvājam uzticamu produktu, kas mūsdienās piedāvā vislabāko aizsardzību mūsu piesārņotajā vidē.